SUP OCEAN

Radek Drochytka

Ochoz u Brna 213

66402 Ochoz u Brna

IČO: 67064825

My v Sup Ocean jsme opravdu hrdí na to, že jsme se stali předním českým designérem kvalitních, nafukovacích paddleboardů. Díky tomu, že je paddleboarding jedním z nejrychleji se rozšiřujích sportů na světě, jsme rádi, že můžeme všem nadšencům poskytnout kvalitně vyrobená nafukovací prkna s atraktivním designem. Značku Sup Ocean tak můžete spatřit nejen na českých vodách, ale i na mořské hladině.

Pro více informací nebo zájem o spolupráci nás, prosím, kontaktujte na shora uvedené adrese, e-mailem: info@supocean.cz nebo telefonicky: +420720742233

ČESKÝ DESIGN

Česká značka paddleboardů Sup Ocean vznikla v roce 2015 jako důsledek nadšení z toho, co jsme viděli a po té i vyzkoušeli na Bohinjském jezeře ve Slovinsku. Kombinace surfování a jízdy na kajaku ve stoje násě přivedla k myšlence vlastní značky paddleboardů. A to bez jakýchkoliv kompromisů mezi výkonem, kvalitou materiálů a designem. Zároveň jsme chtěli nabídnout celý balík příslušenství k samotným paddleboardům – pevná, ale lehká laminátová pádla, rychlopumpy, sady lepení, pojistné šňůry, přepravní batohy a především kvalitní nafukovací paddleboard.

Navržení prken byla tedy jen část celého procesu výroby. Vlastní design se podle mého velmi zdařil, ať už se jedná o logo, či tvary paddleboardů. Výběr výrobce byl složitější, ale zvítězila společnost, která vyrábí nafukovací paddleboardy pro světoznámé značky. Použité materiály, včetně způsobu a technologie výroby odlišují prkna Sup Ocean od většiny jiných značek, dostupných na našem trhu. Více o použitých materiálech naleznete zde.

Jsme přesvědčení, že se celý koncept Sup Ocean velmi zdařil a Vy, kdo si zakoupíte jeden, nebo i více paddleboardů nám dáte za pravdu. Budeme rádi za Vaše názory a postřehy, které budou součástí naší cesty.

Email: info@supocean.cz